O nas

GetHome 21 – to pasja do perfekcji, jesteśmy indywidualni, perfekcyjni, wszystko, to co robimy – robimy doskonale. 

Wszystko opieramy na zaufaniu.

Oferty które znajdziesz u nas są wyjątkowe, jedyne i niepowtarzalne. Mamy je tylko 21 nie więcej. Stawiamy na szczegóły i dbamy o szczegóły, stawiamy tylko na nasz region, gdzie czujemy się doskonale i znamy wszystko.

U nas nie znajdziesz suchych opisów, tylko mamy dla Ciebie informację konkretne i ciekawe aby zachęcić ciebie do zamieszkania w naszym regionie. Dzięki temu dbamy o promocje naszego regionu, dbamy o lokalny biznes. Działamy na rynku lokalnym od 5 lat ( nie tylko w nieruchomościach) i zachęcamy innych do inwestowania tutaj. Nasz region jest ciekawy historycznie, architektonicznie, region niegdyś był znany z sanatoriów – dziś powraca świetność tego zakątka Mazowsza. 

Otaczające lasy, rzeki ( Świder, Wisła, Mienia) sprawiają, że jest to wspaniałe miejsce na wypoczynek, wycieczki rowerowe i piesze, spływy kajakowe, stawy rybackie i wiele innych atrakcji które są tutaj i sprawiają, że czujesz się tutaj jedno z naturą.

Nasza działalność nie tylko opiera się na sprzedaży nieruchomości ale także zajmujemy się profesjonalnymi usługami dekarskimi, arborystycznymi, nadzorami inwestycyjnymi, doradztwem…

Źródło zamieszczonych zdjęć:  Marek Salomonowicz