Domy na sprzedaż w stylu Świdermajer (styl nadświdrzański)

GetHome21 specjalizuje się w handlu nieruchomościami położonymi w powiecie otwockim. Działając regionalnie, doskonale znamy okolicę i jej atuty — jedną z nich jest dom świdermajer, niepowtarzalny styl architektoniczny charakterystyczny dla tego regionu. Marzysz, by zamieszkać w takim domu? Jeśli tak — jesteś we właściwym miejscu

Domy na sprzedaż w stylu świdermajer

Dom świdermajer lub neoświdermajer stworzony dla Ciebie

Dom świdermajer to styl architektoniczny, którego największa popularność przypada na XIX i XX wiek. Projektanci tworzyli domy i wille, inspirując się alpejskimi miejscowościami wypoczynkowymi. Takie budownictwo miało swoich oddanych miłośników — wśród nich takich znanych pisarzy jak Prus, Tuwim oraz Reymont.

Charakterystyczne elementy — werandy, zdobione piętrowe balkony, iglice, ornamenty i wielospadowe dachy — sprawiają, że dom świdermajer jest prosty do rozpoznania. A kiedy raz się go zobaczy, nie sposób pozostać obojętnym! Celem, jaki przyświecał architektom, był komfortowy wypoczynek w takich miejscach. Trzeba przyznać, że przeszklone werandy i piękne balkony wprost zachęcają, by zatrzymać się na chwilę i spędzić czas z rodziną lub ulubioną książką. Obecnie styl powraca w unowocześnionej wersji — tzw. dom neroświdermejer cechuje się prostszą formą i współczesnymi rozwiązaniami.

Jeśli szukasz wyjątkowego domu, GetHome21 to idealne miejsce dla Ciebie. Nasi specjaliści doskonale znają ten obszar Mazowsza i nieustannie wyszukują najlepsze nieruchomości. Zanim jednak dom trafi do naszej oferty, musi spełnić kryteria — stawiamy na ciekawe projekty, zadbane wnętrza i dobry stan budynków. Ograniczamy się do 21 ofert. W ten sposób możemy dokładnie poznać atuty każdego domu i przedstawić klientom miejsca, które spełnią ich oczekiwania. Jeśli chcesz, by Twoje cztery kąty były wyjątkowe i cenisz regionalizm, z pewnością pokochasz domy w stylu świdermajer tak samo, jak my. Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, a jeśli nie znasz tego regionu Mazowsza — pokażemy najpiękniejsze miejsca, które sprawiają, że powiat otwocki to doskonałe miejsce do życia.